Akademik Kadro

Turizm İşletmeciliği Bölümü

Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet TAYFUN

 

Öğretim Elemanları Dahili Telefonu E-posta
Prof. Dr. Azize HASSAN 101 azize@gazi.edu.tr
Prof. Dr. Kurban ÜNLÜÖNEN 119-252 kurban@gazi.edu.tr
Prof. Dr. Yüksel ÖZTÜRK 103 oyuksel@gazi.edu.tr
Prof. Dr. Muharrem TUNA 109 muharrem@gazi.edu.tr
Prof. Dr. Ahmet TAYFUN 110 ahmettayfun@gazi.edu.tr
Prof. Dr. Yasin BOYLU 220-254 yasin@gazi.edu.tr
Doç. Dr. Akyay UYGUR 108 uygura@gazi.edu.tr
Doç. Dr. Selma MEYDAN UYGUR 111 smeydan@gazi.edu.tr
Doç. Dr. Bilgehan GÜLCAN 107 bgulcan@gazi.edu.tr
Doç. Dr. R. Pars ŞAHBAZ 112 pars@gazi.edu.tr
Doç. Dr. Selami ERYILMAZ 104 selamieryilmaz@gazi.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Abdullah ERGİN 102 abdullahergin@gazi.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Firdevs Feyza İNCE 134 fkocak@gazi.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Ece KONAKLIOĞLU 117 ece@gazi.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Hakan KOÇ 105 hkoc@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Dr. Ahmet UŞAKLI 123 ahmet.usakli@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Cemal Ersin SİLİK 122 cemalersin.silik@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Ayşe SELİN DÜLGER 124 ayseselindulger@gazi.edu.tr
     
35. madde ile görevliler    
Arş. Gör. Kemal Gürkan KÜÇÜKERGİN 116 kgurkankucukergin@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Erdem ŞİMŞEK 133 erdemsimsek@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Burcu KOÇ 125 burcukoc@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Mert GÜRLEK 131 mgurlek@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Sinem KUNT 132 sinemkunt@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Seval KURT 137 sevalkurt@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Ceren AVCI 135 cerenavci@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Tuğba ŞEN KÜPELİ 120 tugbasen@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Beyza ADIGÜZEL 115 beyzahatirnaz@gazi.edu.tr
Arş. Gör. Yakup Kemal ÖZEKİCİ 121 ykozekici@gazi.edu.tr